ورود به پرتال کاربری

تلفن: +982188842610
شنبه تا چهارشنبه:8 - 17


بازديد مديرعامل صندوق از شركت شناور سازي مدكندالو قشم


مدیرعامل و جمعی از مدیران صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، از تعاونی های تحت پوشش صندوق در منطقه آزاد قشم بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق، جزیره قشم به عنوان پهناورترین جزیره خلیج فارس، ظرفیت پروژه های اقتصادی بسیاری را در خود جای داده است و مدیران صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در سفر به این جزیره زمینه تامین مالی جمعی برای اجرای طرح های گردشگری و اقتصادی را با مشارکت مردم فراهم آوردند تا این منطقه با استفاده از این خدمات صندوق، بیش از گذشته توسعه یابد.

منطقه آزاد قشم از جمله مناطق کشور است که شرکت های تعاونی در آن حضور چشم گیری دارند و اغلب فعالیت های اقتصادی در سایه حضور تعاونی ها انجام می شود.

صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون نیز، با مدنظر قرار دادن این موقعیت، پیش تر تفاهم نامه ای سه جانبه را بانک توسعه تعاون، سازمان بنادر و کشتیرانی منعقد کرده تا با تولید سه شناور در شرکت مدکندآلوی قشم در امر ترابری مسافر و توشه و سایر شاخه های حمل و نقل دریایی تسهیل شود و سفر جاری مديرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون نیز با بازدید از این مجموعه و روند تولید شناور ها همراه بود.

شرکت مدکندآلوی قشم که در زمینه ساخت و تولید انواع شناورهای فایبرگلاس ، آلومینیومی و فولادی فعالیت دارد، توانسته تاکنون ساخت یکی از این شناور ها را به طور کامل به انجام رساند و  دو شناور دیگر را نیز در مراحل پایانی تولید در دست داشته باشد

1 | 1396/04/19